FOLIE OCHRONNE – Zestawy do samodzielnego montażu

Nasi eksperci zaproponują Ci fachowe doradztwo w zakresie doboru folii ochronnej, dopasowanej do Twoich preferencji. Rekomendujemy folie
od najlepszych producentów, które cechują się trwałością i najwyższą jakością. Nasze folie ochronne charakteryzują się przystępną instalacją, która w połączeniu z konkurencyjną ceną zapewniają doskonały efekt. Jest to idealna ochrona samochodu codziennego użytku. Folie, które proponujemy cechują się najwyższą przezroczystością dostępną na światowym rynku.

Dzięki transparentnej powłoce samoczynnie eliminuje zarysowania, co wyklucza konieczność regularnego polerowania powierzchni. Posiadamy też folie o przezroczystej powłoce PCV o wzmocnionej konstrukcji. Idealnie sprawdzają się w przypadku samochodów prywatnych, chroniąc przed uszkodzeniami parkingowymi, powstawaniem rdzy czy odprysków na lakierze. Poznaj folie ochronne, które zabezpieczają Twój samochód przed czynnikami mechanicznymi.

Folie zabezpieczające dla karoserii to ochrona przed żwirem, piaskiem, solą, ptasimi odchodami czy sokami z drzew. Zastosowanie folii na karoserię chroni Twój samochód przed otarciami i zarysowaniami. Jeśli chcesz utrzymać blask swojej karoserii oraz nie martwić się już więcej rysami skorzystaj z systemu ochrony lakieru za pomocą folii, która zapewni aucie wieczną młodość. Jest to idealne rozwiązanie zarówno dla nowych, jak i używanych samochodów.

Wypełnij krótki formularz informacyjny i otrzymaj dedykowaną ofertę na Twój zestaw folii ochronnych do samodzielnego montażu.

Czas trwania usługi: do 5 dni roboczych (od dokonania zamówienia).

Koszt usługi: ustalany indywidualnie na podstawie wyceny.

Gwarancja: W zależności od wybranego pakietu obejmuje
okres lat 5 lub dożywotni okres użytkowania.