OKLEJANIE OCHRONNE

Proponujemy Ci ochronę lakieru folią bezbarwną, która nie tylko cechuje się trwałością, ale może także zmienić metaliczny lakier w matowy. Stosujemy innowacyjną metodę zabezpieczenia karoserii, która ma zdolność do samo regeneracji. Dzięki niej będziesz mógł uniknąć głębokich zarysowań czy zmian wywołanych promieniami słonecznymi. Dodatkowo zapewnisz sobie ochronę przed promieniami UV oraz inwazyjną chemią.

Ta usługa zapewni Ci wygodę oraz komfort użytkowania, które możesz zyskać w zaledwie 2 dni. Folie ochronne są dużo bardziej skuteczne od powłoki kwarcowej czy regularnego woskowania. Co więcej posiadając folię na karoserii będziesz mógł pielęgnować swoje auto tymi samymi kosmetykami, jak przed wykonaniem usługi. Skorzystaj z profesjonalnej usługi aplikacji transparentnej folii ochronnej, która ochroni Cię przed utratą koloru oraz zarysowaniami. Jest to doskonała inwestycja dla floty firmowej lub samochodów prywatnych, która utrzymuje wartość pojazdu przez cały okres użytkowania. Foliowanie ochronne nie wymaga serwisu czy ponownego odnawiania usługi.

Postaw na niewidzialną ochronę, która nie ma sobie równych pośród innych metod.

Oferujemy system skutecznej ochrony nadwozia oraz karoserii, który dopasujemy specjalnie do Twojego samochodu. Stosujemy światowy system ochrony nadwozia, który został stworzony przez uznanych fachowców z dziedziny ochrony lakieru. Skuteczność systemu gwarantuje nie tylko wytrzymałość, ale estetyczny wygląd, który podkreśli ponadczasową klasę Twojego samochodu.

Dodatkowym walorem jest ochrona karoserii przed uszkodzeniami mechanicznymi takimi jak: uderzenia żwiru, piasku czy soli, rysami, ptasimi odchodami czy sokami z drzew oraz uszkodzeniami parkingowymi. Materiały stosowane w produkcji folii gwarantują trwałą ochronę i zabezpieczenie samochodu, który dłużej będzie cieszyć się nieskazitelnym blaskiem i doskonałym wyglądem. Nasze folie ochronne to najnowsza technologia, która sprawdza się w różnych typach pojazdów i zapewnia ochronę karoserii na najwyższym poziomie. Skuteczność systemu gwarantuje zabezpieczenie auta, dzięki któremu utrzymasz jego wartość nominalną. Wybierz specjalistów od Twojego nieskazitelnego lakieru już dziś!

Skontaktuj się z nami, by otrzymać ofertę usługi sprofilowaną pod Twoje potrzeby. Chcesz aby Twoje nowe auto zostało oklejone bezpośrednio w salonie przed odbiorem? Poinformuj nas o tym w zapytaniu.

Czas trwania usługi: do 2 dni roboczych

Koszt usługi: ustalany indywidualnie

Gwarancja: Dożywotnia w przypadku XPEL Ultimate