Nasza firma

NASZA HISTORIA TO PASJA
DO MOTORYZACJI.

Dla naszych specjalistów najważniejszy jest poziom wykonanej usługi oraz zadowolenie Klienta.

Posiadamy najlepsze na rynku folie ochronne, które stanowią bezpieczny system ochrony nadwozia i karoserii. Nasze folie ochronne zabezpieczą Twój samochód przed uszkodzeniami mechanicznymi czy też zarysowaniami, które najczęściej zdarzają się podczas wyjazdów z parkingu.

Poznaj specjalistów w dziedzinie ochrony lakieru, którzy zabezpieczą Twoje auto przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych lub odświeżą karoserię za pomocą nowego koloru. Postaw na nasz serwis oraz usługi, które pozwolą Ci błyszczeć nie tylko na drodze. Naszą domeną są także realizacje specjalne – czyli zmiana koloru oraz ochrona samolotów, łodzi, helikopterów czy pojazdów specjalnych, która dzięki profesjonalizmowi pozwala zaspokoić najśmielsze oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Jesteśmy firmą niedużą ale dzięki temu skupioną na każdej z powierzonej nam realizacji z należytą dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal. Podczas pracy nad projektem zależy nam na osiągnięciu finalnego efektu „wow” pozostającego
w pamięci Klienta znacznie dłużej niż proponowana przez konkurencję niska cena.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą!

- Nasza realizacje -